• test

Rent-Car oferta OtoMoto

Sprzedaż samochodów używanych – Autokomis Rent-Car

Autokomis Rent-Car to rzetelna firma, która od lat zajmuje się sprzedażą samochodów używanych. Siedziba naszego auto komisu znajduje się w Częstochowie, ale swoją działalność prowadzimy w całej Polsce. Z naszych usług chętnie korzystają między innymi klienci z Krakowa, Wrocławia czy z Łodzi. By ułatwić klientom zapoznanie się z naszą ofertą, bez względu na ich miejsce zamieszkania, umieściliśmy pełny wykaz sprzedawanych przez nas aut w serwisie OtoMoto.pl.

Wśród naszych propozycji znajdziesz auta krajowe oraz importowane z Belgii i innych krajów Unii Europejskiej. Wszystkie oferowane przez nas samochody są w stu procentach bezwypadkowe, a większość z nich posiada aktualną gwarancję.

 

 

Sprzedaż samochodów

Komis samochodowy Rent-Car posiada bogate doświadczenie w importowaniu i sprzedaży używanych samochodów osobowych. Przez wiele lat naszej działalności zdobyliśmy wielu zadowolonych klientów, którym dostarczyliśmy niezawodne i sprawne auta. Funkcjonując w branży przez długi czas, doskonale poznaliśmy rynek oraz oczekiwania nabywców, dlatego możemy oferować usługi na najwyższym poziomie.

Zależy nam na tym, by współpraca z klientem zawsze układała się bardzo dobrze. Odwiedź nasz autokomis – nasi fachowcy chętnie służą pomocą. Jesteśmy przekonani, że wspólnie z naszą firmą znajdziesz samochód, który w każdym aspekcie będzie spełniał Twoje wymagania.

By ułatwić klientom zakup aut, umożliwiamy skorzystanie z atrakcyjnej oferty kredytowej. W rozliczeniu przyjmujemy także bezwypadkowe samochody. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat wyżej wymienionych możliwości kupna zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Nasze samochody na OtoMoto

Aktualną ofertę, zawierającą samochody dostępne w naszym salonie, publikujemy w popularnym serwisie motoryzacyjnym OtoMoto.pl. Znajdziesz tam dokładne opisy poszczególnych aut. Poznasz rok produkcji samochodu, uzyskasz informację na temat przebiegu, stanu technicznego oraz wyposażenia auta. Zachęcamy do odwiedzenia serwisu OtoMoto.pl!

Aby przejść do serwisu OtoMoto.pl, kliknij w poniższy przycisk:

116714-otomoto

Katalog naszych aut znajdziesz również w serwisie allegro.pl.

Aby przejść do serwisu allegro.pl, kliknij w poniższy przycisk:

116715-allegro