• test

Rent-Car oferta gratka/allegro

Komis samochodów używanych Rent-Car – auta w idealnym stanie!

Podstawą naszej działalności jest dostarczanie klientom aut z pełną dokumentacją. Oferowane przez nas samochody używane posiadają aktualne książki serwisowe i pozostałe dokumenty dotyczące przebiegu. Większość modeli zwolniona jest z opłaty skarbowej. Dbamy o to, by wszystkie auta wystawione w naszym komisie znajdowały się w idealnym stanie technicznym i były przygotowane do natychmiastowego użytkowania. Decydując się na zakup samochodu używanego w naszym salonie, wybierasz jakość i solidność.

Jeśli zastanawiasz się nad kupnem używanego auta krajowego lub sprowadzanego z zagranicy, sprawdź oferowane przez nas samochody. Możesz je obejrzeć w naszym salonie w Częstochowie oraz w serwisach allegro.pl i gratka.pl. Zapraszamy także mieszkańców Krakowa, Wrocławia, Opola oraz z innych miast na Śląsku czy w Małopolsce.

 

 

Samochody z autokomisu Rent-Car w serwisach gratka i allegro

Jesteśmy nastawieni na harmonijną współpracę z klientem. Sprzedaż aut osobowych to branża, w której bardzo dobrze się odnajdujemy.

Staramy się w jak największym stopniu ułatwić klientom zawieranie transakcji zakupu samochodu. Dajemy możliwość kredytowania auta, a także przedstawiamy korzystne oferty ubezpieczeniowe.

Samochody gratka i allegro

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą samochodów w naszej sprzedaży. Szybko i łatwo sprawdzisz wszystkie najważniejsze informacje o naszych autach, takie jak: rok produkcji, kraj pochodzenia czy przebieg.

Aby przejść do serwisu gratka.pl, kliknij w poniższy przycisk:

116716-gratka

Aby przejść do serwisu allegro.pl, kliknij w poniższy przycisk:

116715-allegro